O sesji słów kilka…

Zastanawiacie się, jak wygląda sesja fotograficzna w moim studiu? Tak naprawdę każda jest inna, indywidualna i wyjątkowa! Choć tematy i motywy niejednokrotnie się powtarzają, zmieniają się osoby i emocje, które w najistotniejszym stopniu warunkują przebieg sesji. Nawet jeśli zdarza się, że ta sama osoba pojawia się na kolejnej realizacji zdjęciowej, towarzyszą jej zupełnie inne motywy i uczucia co sprawia, że nasze spotkanie staje się zupełnie nowym doświadczeniem.
Do każdej sesji zdjęciowej podchodzę z nowymi pomysłami i przemyśleniami dotyczącymi ujęć, które będziemy wspólnie realizować. Nie wyklucza to jednak możliwości kreowania pomysłów na bieżąco zarówno przeze mnie jak i moich modeli.
Średni czas, jaki poświęcamy na wspólną realizację sesji to ok. 2 godz. Bardzo trudno jednak określić sztywne ramy czasowe, ponieważ głównie w przypadku pracy z dziećmi to one niejako dyktują warunki przebiegu jak i czas trwania zdjęć. Często potrzebna jest chwila przerwy, która dzięki kameralności mojego studia pozwala na poczucie wręcz domowej atmosfery. Dysponuję miejscem, gdzie swobodnie można swoją pociechę przebrać, nakarmić, czy przewinąć. Zawsze podpowiadam też moim modelom, o jakich rzeczach powinni pomyśleć i co przygotować przed przyjściem na sesję. Przede wszystkim chodzi o kwestię stroju oraz gadżety, które ułatwią nam realizację. Podpowiedzi te różnią się w zależności od rodzaju przedsięwzięcia, tematu oraz tła, na jakim będziemy pracować. Sama również posiadam wiele rzeczy, które wykorzystujemy do zdjęć, dlatego moi modele zabierają z domu jedynie te niezbędne i bliskie ich sercu przedmioty…

Myślę, że powyższy opis sesji fotograficznych realizowanych w moim studiu jak i zdjęcia prezentowane na moim portfolio, pozwolą Wam swobodnie zadecydować, czy macie ochotę na realizację zdjęć właśnie ze mną!
Serdecznie Zapraszam!

Danka